{month}
{day}

Közép-Dunántúli Régió Labdarúgó Diákolimpia döntő

2022. április 12-én került megrendezésre Homokon az Észak-Alföldi Régió Labdarúgó Diákolimpia.

A Nyírbátori Éltes Mátyás Általános Iskola és Speciális Szakiskola csapata, a Kádas György EGYMI Karcagi tagintézményének csapata és Szolnok, Liget Úti EGYMI csapatai jutottak be a régió megyéiből a regionális versenyre.

Körmérkőzéseket játszottak a csapatok füves pályán. A szervezés és a sportrendezvény lebonyolítása kiváló volt.

A mérkőzések alkalmával kiemelkedő volt Nyírbátor csapatának teljesítménye, melyet a végeredmény is tükrözött.

A helyezettek érmeket kaptak, a résztvevők kupákat, okleveleket, csokit és ásványvizet. Kupával lett gazdagabb a régió legjobb játékosa, kapusa és gólkirálya.

Gratulálunk Nyírbátor csapatának, és sikeres szereplést kívánunk az országos döntőn.